Ana Sayfa / BORSA / Türk Telekom CEO’su görevinden ayrıldı

Türk Telekom CEO’su görevinden ayrıldı

Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer alan Türk Telekom’da tepe yönetici değişti. Türk Telekom CEO’su Rami Aslan’ın görevinden ayrılma kararı aldığı öğrenildi.

Türk Telekom’a CEO olarak 10 Aralık 2013’te gelen Rami Aslan, o günden bu yana başında bulunduğu Türk Telekom’da bir çok önemli değişikliklere imza attı.

Türk Telekom CEO’su Rami Aslan’ın ayrıca Türk Telekom’daki İcra Komitesi & Yönetim Kurulu Üyeliği ve Oger Telecom’daki CEO’luk ve Yönetim Kurulu Üyeliği’nin devam edeceği belirtildi. Aslan, sadece CEO görevinden ayrılma kararı aldı. Ancak Türk Telekom’a yeni CEO atanana kadar Rami Aslan’ın Türk Telekom’daki CEO görevinin de devam edeceği öğrenildi.

HİSSELERİ AYNI BIRAKTI

Türk Telekom’un Borsa İstanbul’da işlem gören hisse senetleri, CEO Rami Aslan’ın göreve geldiği günlerde 6 TL’e yakın fiyatlardan işlem görüyordu. CEO Rami Aslan, Türk Telekom’dan ayrılırken hisseleri aynı seviyede bıraktı. Borsa İstanbul’da işlem gören Türk Telekom hisseleri önceki gün 5.97 TL’den kapandı.

Benzer

borsa-istanbul

İlk Çeyrekte Tek Kazanan Var

Borsa İstanbul’da yer alan spor hisseleri arasında 2018 yılının ilk çeyreğinde yalnızca Galatasaray kazandırdı. Şirket …

3 comments

  1. hisselere etki etmedi

  2. bekleniyordu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir